Zhiyun - Weebill Lab Creator Accessory Kit Zväčšiť

Zhiyun - Weebill Lab Creator Accessory Kit

Špeciálna kreatívna sada príslušenstva pre Zhiyun Weebill Lab, ktorá obsahuje Motor zaostrovanie a zoomovanie MAX, mini monopod, držiak na telefón, multifunkčný popruh na fotoaparát a sadu rýchleho nastavenia.

Viac podrobností

279,00 € s DPH


232,50 € bez DPH

Kedy dostanem tovar?

Kedy dostanem tovar?

Osobný odber (Platba vopred alebo hotovosť na mieste) Piatok,  21. 8. 2020
Poštový kuriér (doručenie na adresu) Pondelok,  24. 8. 2020
Slovenská Pošta (balík na poštu) Pondelok,  24. 8. 2020
Zásielkovňa Pondelok,  24. 8. 2020
PPL (DHL) Pondelok,  24. 8. 2020
Austrian Post Utorok,  25. 8. 2020

Dostupnosť: Na externom sklade (do 4 - 5 dní)

C000027E

Nový produkt

Motor zaostrovanie a zoomovanie MAX

Kompatibilný s takmer všetkými fotoaparátmi a objektívmi na trhu, s vylepšeným výkonom motora a vysoko presným zaostrovaním a zoomovaním.

Vďaka úplne novému systému rýchleho nastavenia od spoločnosti Zhiun môže byť MAX nainštalovaný priamo na rýchloupínací doštičku bez potreby použitia akýchkoľvek inštalačných nástrojov. Užívatelia môžu namontovať, odmontovať a vyvážiť fotoaparát a MAX v jednom kroku.

Ovládanie zaostrovanie alebo zoomovania pomocou tlačidiel na ručnom koliesku stabilizátora alebo v aplikácii smartphonu plne uvoľňuje potenciál užívateľov. MAX je podporovaný ako na Zhiyun Crane 3 tak aj na Weebill Lab. Užívatelia môžu ovládať MAX pomocou kolieska follow focusu na stabilizátora Weebil Lab alebo pomocou zoomovacieho kolieska na stabilizátora Crane 3.

USB rozhranie typu C pre vyššiu prenosovú rýchlosť, aby bolo možné ovládať zaostrovanie a zoomovanie s nulovou latenciou.

S vylepšeným výkonom motora, MAX podporuje vysoko presné zaostrovanie a zoomovanie na oboch strabilizátorech, Weebill Lab i Crane 3, s cieľom maximálne využiť kreatívneho potenciálu užívateľov.

mini monopod

Stiahnutý monopod má dĺžku iba 28 cm, čo zaisťuje nielen výbornú prenosnosť, ale aj mnoho kreatívnych možností. Je malý, kompaktný a ľahko sa zmestí do tašky.

Teleskopický monopod s klipovým zámkami vám pomôže vytvoriť úžasné "jib" zábery z rôznych uhlov.

V kinematografii je "jib" zariadenie, ktoré má na jednom konci fotoaparát a na druhom konci protizávažie a ovládanie fotoaparátu. Toto zariadenie vám umožňuje natáčať zábere v štýle veľkých kamerových žeriavov.

Pohodlná gumová rukoväť s praktickým popruhom na zápästie ponúka najlepšiu starostlivosť o vaše zariadenie.

Vďaka adaptéru závitového skrutky z 1/4 "na 3/8" podporuje monopod väčšinu fotografických zariadení na trhu.

Držiak na telefón

S neobmedzeným uhlom 360 ° môžete prezerať kompozíciu vždy, či už držíte smartphone vysoko alebo ho prilepíte k zemi. To je ideálne riešenie pre freestyle zábery z akýchkoľvek uhlov.

Ozubené koliesko a 1/4 "závitová konštrukcia pre dvojité zabezpečenie. Skladacia konštrukcia pre pohodlné a jednoduché skladovanie.

Ekologicky šetrný plastový vankúšik chráni mobilný telefón pred poškodením. Veľký upínací priestor vo svorke dokáže pojať dokonca aj iPad mini.

Multifunkčný popruh na fotoaparát

S ergonomickou konštrukciou, úsporným dizajnom a upínaním na trup môžete mať svoj fotoaparát vždy po ruke.

Rýchloupínacie a montážne konštrukcia statívu zaisťuje možnosť prepínania medzi podporným a ručným režimom počas sekundy, aby vyhovovala potrebám rôznych situácií.

Systém zavesenia na vojenskej úrovni, ktorá upevňuje puzdrá na objektívy, rýchloupínacie doštičku a ďalšie príslušenstvo vám môže priniesť bezproblémový zážitok z fotografovania.

Dvojitá bezpečnostný uzamykací spona zaisťuje riadnu bezpečnosť a ochranu pred náhodným uvoľnením a upadnutím.

Sada rýchleho nastavenia

Sada rýchleho nastavenia umožňuje rýchlo a bez skrutkovania uvoľniť a nastaviť statív / monopod na stabilizátora. Sada umožňuje prepínať medzi režimom vzpriamenej polohy a režimom zavesenie behom sekundy.

Vďaka univerzálnemu závitu 1/4 "to nie je príslušenstvo výhradne len pre stabilizátor Weebill Lab. Môže byť použité na monopodu alebo monitora na vykonanie rýchleho nastavenia.

Vysoko výkonné materiály hliníkových zliatin zaručujú kvalitu.

Podobné produkty