Ninebot eKickScooter ZING E8 (Ružový)

Prvá detská elektrokolobežka Segway-Ninebot ponúka 3 nezávislé brzdy, nízke ťažisko a protišmykovú silikónovú plošina pre maximálnu bezpečnosť. Dojazd 10 km, rýchlosť až 14 km / h. Vek 6-12 rokov.

Viac podrobností

229,00 € s DPH


190,83 € bez DPH

Dostupnosť: Na externom sklade (do 4 - 5 dní)

ZINGE8P

Nový produkt

Segway-Ninebot predstavuje úplne nový rad elektrokoloběžek ZING, ktoré sú určené pre deti. Elektrokoloběžky ZING sú vyrobené zo špičkových materiálov s tradičnou kvalitou prestížnej značky Segway-Ninebot.

Bezpečnosť je kladená na prvé miesto, takže sú všetky modely ZING vybavené tromi nezávislými brzdami. Každé dieťa má iné reflexy pri brzdení, možnosťou voľby zvyšujeme ich bezpečnosť. Nášľapy a rukoväte sú vyrobené zo špeciálneho protišmykového materiálu a elektrokoloběžky sú vybavené kvalitnými 3M odrazkami. Elektrokoloběžky ZING sú navrhnuté s nízkym ťažiskom, čo uľahčuje manévrovateľnosť a zvyšuje pocit istoty.

Vôbec prvýkrát sú použité automatické jazdné režimy, ktoré uľahčujú používanie elektrokoloběžky tým najmenším. Automatický mód umožňuje rozjazd iba odrazom a následne udržiava rýchlosť. Bezpečný mód umožňuje pomalý rozjazd z nulovej rýchlosti pomocou plynovej páčky a Turbo mód potom odomyká všetky možnosti elektrokoloběžky.

Elektrokoloběžky ZING E8 sú určené pre deti vo veku 6 - 12 rokov. Majú atraktívny design v dvoch farebných variantoch - Modro-Fialová a Ružovo-Modrá. Pevný rám z leteckého hliníka znižuje celkovú váhu na iba 7,9 kg. Samozrejmosťou je vstavaný BMS (múdra správa batérie), ktorá zaisťuje optimálnu kondíciu batérií, bezpečnosť a umožňuje rekuperáciu energie späť do batérií pri brzdení a jazde z kopca.

Ninebot eKickScooter ZING E8 možno ľahko zložiť jedným stlačením a prevážať v MHD či v kufri automobilu. Pneumatiky sú úplne bezúdržbové a odolné voči defektu.

Veľmi starostlivo sme hľadeli aj na tie najmenšie detaily, aby sme vám zaručili pohodlie pri cestovaní a vašu bezpečnosť. Zázemie svetového lídra v osobné elektromobilite, podpora, kvalitné materiály a vlastné vývojové centrum. To všetko stojí za prvou sériou detských elektrokolobežiek so špičkovým pomerom cena / výkon.

Výhody

  • Maximálna rýchlosť: 14 km/h
  • Maximálny dojazd: 10 km
  • Kapacita batérie: 55.08 Wh (2550 mAh)
  • Záruka: 2 roky
  • Výška postavy: 115-145 cm
  • Nosnosť: 50 kg
  • Odporúčaný vek: 6-12 rokov

Nový spôsob jazdy: Cruise Mode

Jednoduchá a bezstarostná jazda. Cruise mód umožňuje rozjazd iba odrazom a následne udržiava rýchlosť bez potreby držať plynovú páčku. Čím väčší odraz, tým rýchlejšie pôjdete. Je to jednoduché a intuitívne!

Batéria eKickscooter ZING E8

Úplne nová konštrukcia batérie

Spojili sme lítium-iónovú batériu, riadiacu jednotku a inteligentný systém riadenia batérií BMS do jedného modulu. Celková štruktúra je kompaktnejšia a telo elektrokoloběžky ZING je štíhlejšia. Udrží veľké množstvo energie pre veľké dobrodružstvá.

Brzdy eKickscooter ZING E8

Výkonné brzdy pre maximálne bezpečie

Bezpečnosť je kladená na prvé miesto, takže sú všetky modely ZING vybavené tromi nezávislými brzdami. Každé dieťa má iné reflexy pri brzdení, možnosťou voľby zvyšujeme ich bezpečnosť.

Brzdová páka na riadidlách brzdí predné koleso, nášľapná brzda zadné koleso a regeneratívne brzda brzdí v momente, kedy nie je držaná plynová páčka.

  • Bubnová brzda
  • Nášľapná brzda
  • Regeneratívne brzda

eKickscooter ZING E8tlumič eKickscooter ZING E8

Predný tlmič so zdvihom 40mm

Pripravte sa na hladkú jazdu po nerovnom povrchu. Predný tlmič s veľkým zdvihom zaisťuje pohodlie na cestách. Pneumatiky vyrobené zo syntetického kaučuku sú úplne bezúdržbové a odolné voči defektu.

Skladací systém eKickscooter ZING E8

Kompaktný skladací systém

Elektrokoloběžku ZING ľahko zložíte a môžete ju vziať kamkoľvek. Telo kolobežky je štíhle s hrúbkou základne iba 3,4 cm a váhou len 8,5 kg. Dizajn je veľmi kompaktný a v kufri auta nebude prekážať.

Silikónový nášľap eKickscooter E8

Silikónový nášľap má skvelé protišmykové vlastnosti a ľahko sa čistí. Jazda je stabilnejšia a komfortnejšia.

Dizajn a materiály eKickscooter E8

Elektrokoloběžky ZING sú, ako je u prémiovej značky Segway-Ninebot zvykom, vyrobené zo špičkových materiálov a skĺbia sa v nich dizajn s kvalitou.

Plynová páčka eKickscooter E8

Plynová páčka ovládaná palcom má mierny odpor a stredné citlivosť, čo umožňuje dobre kontrolovať rýchlosť a užívať si plne jazdu.

Rukoväť eKickscooter E8

Rukoväte z TPR

Rukoväte sú vyrobené zo špeciálneho protišmykového materiálu TPR, ktorý sa príjemne drží a ponúka bezkonkurenčnú úchop. To opäť zlepšuje pocit z jazdy a dáva jazdcovi lepšiu istotu pri riadení.

Multifunkčné tlačidlo eKickscooter E8

Spínacie tlačidlo v sebe združuje hneď niekoľko funkcií. Ovláda tiež prepínanie jazdných režimov. Krátkym stlačením si môžete vybrať.

Reflexná odrazka eKickscooter E8

Je pevne umiestnená na zadnom blatníku. Má široký uhol odrazu a vysokú odrazivosť, čo zvyšuje viditeľnosť jazdca a jeho bezpečie.

Podobné produkty